Biuro Rachunkowe BENKO świadczy usługi związane z szeroko pojętą rachunkowością i księgowością. Firma posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. W związku z rozwojem firmy oraz chęcią spełniania oczekiwań klientów, od września 2013 roku działalność jest prowadzona w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność w zakresie handlu, produkcji i usług.

Nasi pracownicy to doświadczeni księgowi z wiedzą praktyczną, którzy są w stanie doradzić Klientowi w najtrudniejszych kwestiach księgowo-podatkowych. Nieustanne śledzenie nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości pozwala nam na rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Doskonale rozumiemy problemy i potrzeby przedsiębiorców rozpoczynających własną działalność gospodarczą. Tej grupie pomagamy w sposób bezstresowy przejść przez bariery formalności i zmieniających się przepisów.

Naszym atutem jest świadczenie usług zarówno w języku polskim, angielskim, jak i rosyjskim (wśród naszych Klientów są przedsiębiorcy z Rosji i Ukrainy).

Wieloletnie doświadczenie oraz jakość obsługi sprawiają, że Biuro Rachunkowe BENKO cieszy się zaufaniem klientów. Jesteśmy dumni z tego, że zaufało nam tak wielu Klientów, którzy od wielu lat korzystają z naszej obsługi, polecając nas innym przedsiębiorcom.

Biuro Rachunkowe BENKO Sp. z o.o. posiada niezbędne do prowadzenia usług księgowych certyfikaty oraz ubezpieczenie OC. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję poufności i bezpieczeństwa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Posiadamy certyfikaty:

Ceryfikat Księgowy Ministerstwa Finansów oraz Certyfikat Centrum Informacji Księgowej